Działka inwestycyjna Dąbrówka Zabłotnia
Dąbrówka Zabłotnia, mazowieckie
- 480 000 zł
- 5 196 m²
- 92,38 zł/m²
Max Prime
Skontaktuj się
Działka inwestycyjna Dąbrówka Zabłotnia
Dąbrówka Zabłotnia, mazowieckie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Działka inwestycyjna Dąbrówka Zabłotnia
Zaktualizowane: 15 maja 2026
480 000 zł 5 196 m² 92,38 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 480 000 zł (92,38 zł/m²)
- Działka: inwestycyjna, 5 196 m²
- dojazd drogą asfaltową
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: REMAX-8/17717/OGS
Lokalizacja
- Adres: Dąbrówka Zabłotnia, Kowala, radomski, mazowieckie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5 169 m², położona w miejscowości Dąbrówka Zabłotnia, gmina Kowala, w bezpośrednim sąsiedztwie Radomia.
Cena: 480 000 zł
Cena za m²: ok. 93 zł
Kluczowe parametry nieruchomości:powierzchnia: 5 169 m²
wymiary: ok. (...)
794 975...
794 975 962